MYKO.NET Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

ÇOK HATA VAR OYNANMAZ BU ŞEKİLDE

alpkhan

New member
kardeşim içimde art niyet falan yok serverde herşey belli mage olarak transformation scroll sc varken basamıyorsun moblar glacer buga giriyor golem 10metreden vuruyor genie açıkken haraket edince dc veriyor multi olarak maradon ve lufer geçince 2 clientte dc veriyor gunde 100 kere cıkıp girmek zorunda değilki insanlar,özellikle mod çekme olayına son vermişsiniz ama mage karakterini bitirmişsiniz mage solo olarak nasıl kesek çekiyorsun mob kendi ölüyor ve ya bi yerde takılıyor yarısı geri gidiyor koskoca usko ve başka pvp ler bilmiyormu bu şekilde yapmayı berbat birşey olmuş bu mob olayı yani birşey söyleyim siz kendi yaptıgınız serveri beğenip bize bu şekilde oynanır diyorsanız bu diyen sahtekardır bilader girin oyuna yazdıgım tüm sorunları deneyin sinir delisi olursunuz
 

EskoMaster

Oyun Yetkilisi
EskoGame Sorumlusu
Yazdığın sorunlara cevap
1- TS BASAMIYORUM DEMİŞSİN.. - CEVAP; SC LİYKEN TS BASİLMAZ , TS DE EN UFAK SORUN YOK.
2- GLACİER MOBLARA İŞLEMİYOR 33 DE BU ARIZA MEVCUT 45 VE 60 SKİLLERİNDE EN UFAK İŞLEME SORUNU YOK YANİ 65 LEVEL BİR MAGE RAHAT FARM YAPABİLİR.
3- YARATIKLARI SLOTA ÇEKMEDE DÜMDÜZ ÇEKTİĞİN ZAMAN EVET MOB ÖLÜR 2. SLOTA GİRERKEN.. YAPMAN GEREKEN U HARFİ ÇİZER GİBİ MOBLARI ALAN İLE KESMEK YANİ BU DA ZOR BİRŞEY DEĞİL.

KISACASI CÖZÜMLER SENİN ELİNDE BUNLARI BİZE SORDUGUNDA SANA OYUN İÇİDE YARDIMCI OLABİLİRİZ , BELKİ USKO OYUNCUSUSUN ORAYA ALISTIĞIN İÇİN PVPDE ZORLANDIN , USKONUN BECEREMEDİĞİ ŞEYLERİ DÜZELTTİK EVET FAKAT BAZI SIKINTILAR OLUSABİLİYOR BUNLARI YAPARKEN AMA CÖZÜMLERİDE VAR UMARIM BUNLARI OKUYUP Bİ YANDAN DENERSEN CÖZÜME ULASIRSIN KEYİFLİ OYUNLAR.
 

MYKO.NET Hakkında

Myko.net olarak 2020 yılında forumu aktif etmiş bulunmaktayız , bu alanda sadece 3 sunucuya hizmet verilmektedir bu sunucuların reklamları ve oyuncuların topluluğu bizim sorumluluğumuzdadır , KGuard sisteminin kendilerinin bize bu konuda güveni için teşekkür ederiz.

MYKO.NET Hakkında

KGuard sistemine dahil olmayan sunucular bu forumda yer almamaktadır , anlayışınız için teşekkür eder keyifli forumlar dileriz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • İNSTAGRAM
  • GMAİL
  • Sponsor Olduğumuz Sunucular

  • ESKO
  • RİSİNGKO
  • THEACHGAME
  • Üst